به گزارش کارآفرینان نیوز دکتر سید روح‌الله طاهایی مدیر درمانگاه دی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت :با توجه به اینکه بیشتر بیمارستان های دولتی بخش قلب و عروق آن از ازدحام مراجعین برخوردار هست در نظر داریم در آینده نزدیک بخش قلب و عروق در درمانگاه خود و با قیمتی معقول و منصفانه راه اندازی نماییم.
وی افزود: درمانگاه ۹ دی در سال ۱۳۷۹ سطح بخش خصوصی راه اندازی شد و به عنوان اولین درمانگاه بخش خصوصی استان قم در خیابان باجک راه اندازی شد.
که دارای بخش عمومی آزمایشگاه اورژانس دندانپزشکی فیزیوترابی و بخش های متنوع دیگر درمانی می باشد و هم اکنون ما ۱۵ پزشک عمومی فعال و ۳۵ پزشک متخصص فعال در این درمانگاه داریم.
وی خاطرنشان کرد :در بخش های تخصصی ما دارای بخش های قلب و عروق؛ اطفال؛ داخلی؛ پوست و مو؛ گوش و حلق و بینی؛ ارتوپدی؛ زنان و زایمان؛ عفونی ؛اعصاب و روان ؛کلیه و مجاری ادراری؛ جراحی عمومی؛ طب سنتی و گیاهی؛ مغز و اعصاب؛ روماتولوژی( مفاصل) و چشم پزشکی می باشد.
روح‌الله طاهایی گفت: در بخش عمومی ما نیز پزشک عمومی شبانه روزی ؛ویزیت در منزل ؛مامایی ؛حجامت؛ ختنه؛و جراحی‌های کوچک نیز انجام می‌شود.
همچنین در بخش پاراکلینیک ما نیز: رادیولوژی؛ سونوگرافی؛ فیزیوتراپی؛ دندان پزشکی؛ دارو خانه و آزمایشگاه قرار دارد.
وی گفت :از زمان شروع کورونا تاکنون حدودا روزانه ۴۰۰ تا ۵۰۰ مراجعه کننده به این درمانگاه شبانه روزی داریم.
وی اظهار داشت: خوشبختانه بیشتر بیماران و مراجعه کنندگان به این درمانگاه‌شبانه‌روزی از خدماتی که در این درمانگاه ارائه می‌شوند راضی و خشنود هستند و طبق نظرسنجی هایی که انجام دادیم درصد رضایت بیماران از عملکرد پرسنل این درمانگاه بیش از ۹۰ درصد است.