به گزارش کارآفرینان نیوز  حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحمید جزایری با اعلام زمان برگزاری همایش کتاب سال حوزه، گفت: بیست و سومین همایش کتاب سال حوزه به منظور معرفی و تقدیر از صاحبان برترین کتاب‌ها، پایان‌نامه‌های سطح چهار و مقالات علمی حوزویان داخل و خارج کشور، از ساعت ۹ صبح پنج‌شنبه، ۵ اسفندماه ۱۴۰۰ در قم آغاز به کار می‌کند.

وی افزود: هم‌زمان در این مراسم، برگزیدگان پنجمین جشنواره مقالات علمی حوزه نیز معرفی شده و از نویسندگان آن‌ها تجلیل می‌شود.

دبیر همایش کتاب سال حوزه، اظهار کرد: در این مراسم، از مقام علمی یکی از شخصیت‌های پیشرو در عرصه تألیف و نگارش علوم آل‌محمد (ص) تجلیل به عمل می‌آید.

وی ادامه داد: در این همایش، به پاس نشر کتاب‌های پر ارج دینی، ناشران و مراکز پژوهشی برتر معرفی شده و از آن‌ها تقدیر می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین جزایری تاکید کرد: مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان بیست و سومین همایش کتاب سال حوزه، به صورت مستقیم از طریق سیمای مرکز نور، رادیو معارف و تلویزیون اینترنتی abarat.tv پخش می‌شود و تنها با حضور برخی فرهیختگان، صاحبان آثار برتر تکریم خواهند شد.

گفتنی است: عموم فرهیختگان و فضلای حوزه‌های علمیه می‌توانند برای مشاهده مجازی این رویداد بزرگ علمی حوزه با ترافیک رایگان، عدد ۲۳ را به سامانه ۱۰۰۰۰۷۰۲۰ پیامک کنند.